Виготовлення блокнотів з логотипом на замовлення
Блокноти з логотипом вашої компанії — ця найкраща реклама подібного типу. Використання їх на будь-якого роду нарадах, тренінгах та семінарах стало вже традицією, а ваші партнери, побачивши лого компанії навіть на блокнотах, ще раз упевняться в міцності ваших намірів і серйозності позицій.
Обличчя блокнота — це, зрозуміло, обкладинка, але не варто нехтувати і змістом. Робіть друк обов’язково на якісному папері, так як блокнот — це більше багаторазовий товар, ніж будь-який інший, на подобі бланків, або пакетів. Також, можна зробити мінімалістичну і абсолютно непомітну версію логотипу компанії на полях, або куточку кожного листка. Але запам’ятайте: дизайнер повинен зробити це таким чином, щоб логотип жодним чином не залучав зайвої уваги, а лише служив нагадуванням основної обкладинки блокнота і, як наслідку, вашої компанії. Так, щоб навіть після сотні відкриттів блокнота і заглядань в свої записи, людина не втомилася дивитися на символіку організації.
Ми зробимо стільки блокнотів, скільки вам буде потрібно і врахуємо всі побажання, бо VPM-Поліграф піклується про своїх клієнтів і завжди виконує роботу якісно і в срок.
Які бувають блокноти?
- Формат. Найпоширеніші формати для звичайних блокнотів — це розміри від А4 до А7. Бувають і інші, але помітно рідше, тому як при разовому замовленні просто нерентабельним буде виробляти такий оригінальний формат.
- Способи друку. За способами друку виробництво блокнотів буває цифровим і офсетним. Перший використовується при замовленні малих тиражів порядку 10-500 штук. Другий же, при замовленні великих обсягів продукції, від ста і більше штук, тому як офсетний спосіб дозволяє виконати виробництво великого тиражу швидше, але є додаткові затрати на додрукарську підготовку.
Як друкується блокнот?
Насамперед йде штампування всіх кірочок, підкладок і обкладинок. Відмінним попитом на цьому етапі користується крейдований картон. Зазвичай, друк робиться тільки на лицьовій стороні, але можна зробити це і на зворотному, якщо хочеться чогось незвичайного і якісного. До речі, для такої ж мети додатково можна використовувати дизайнерський картон. Після чого, обкладинка, за бажанням, ламінується.
Крок другий — тираж внутрішнього блоку. Найчастіше на це йде крейдований папір з різною кольоровою гамою.
Крок третій, заключний — це збірка блокнота. У більшості випадків це 30-40 сторінок внутрішнього блоку плюс обкладинка з підкладкою. Все це скріплюється металевою пружиною і все, робота готова.